Przejdź do treści

Obóz

  • przez

Robi się już coraz słoneczniej, wiosna idzie wielkimi krokami, warto więc pomyśleć o przygotowaniu się do sezonu letniego. Spotkajmy się na wyjeździe rodzinnym w Dębicy, a na olimpijskiej pływalni oddalonej od hotelu 300m popracujemy nad techniką pływania. Pływać będziemy pod okiem Dominika Rutkowskiego, którego znacie oraz Kacpra Fary, trenera, jednego z założycieli Feniksów Dębica. Przed południem będzie trening na sali oraz trening w wodzie. Po obiedzie zrobimy sobie dodatkowy trening – jeśli pogoda będzie sprzyjać pojedziemy na rowerach (do zabrania własne), pobiegamy, poćwiczymy ogólnorozwojowo, porozciągamy się. Dla dzieci planujemy treningi o tej samej godzinie co trening dorosłych, aby każdy miał szansę potrenować. Przyjmujemy formułę, że poranny trening jest „obowiązkowy”, popołudniowy będzie dla „chętnych”. Utrzymujemy formułę miło i rodzinnie spędzonego czasu.

Nocujemy w hotelu Gold (ocena 8,3 na booking), wyżywienie będzie opierało się na śniadaniu, kolacji – szwedzki stół oraz obiad 2 daniowy. Można wybrać dietę bezmięsną, bezglutenową itd. Hotel dysponuje pokojami 1,2,3 i 4 osobowymi. 

Więcej informacji o hotelu:
https://www.booking.com/hotel/pl/gold-debica.pl.html
Pływać będziemy na pływalni MOSiR Dębica
https://www.mosir.debica.pl

Na obóz jest dojazd własny, który z Warszawy do Dębicy zajmuje mniej niż 4 godziny drogami szybkiego ruchu i autostradą.


Termin zgłoszeń do 31.03.2023


Koszt obozu to 1550 zł/osoba
Zapisy poprzez email kontakt(at)warsawswimschool.pl


Orientacyjny harmonogram wyjazdu: